FINANČNÍ CONTROLLOR – BRIGÁDA

150 - 150 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Jste studentem vysoké školy a chcete získávat nové zkušenosti v oblasti finančního controllingu? Ovládáte anglický jazyk a nedělá vám problém se dorozumět? Tak jste to právě Vy! Významná strojírenská společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: FINANČNÍ CONTROLLOR – BRIGÁDA (150 Kč/hod.)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příprava reportů, tabulek a výkazů
  • tvorba finančních analýz
  • spolupráce s ostatními odděleními v rámci společnosti

Co požadujeme?

  • student VŠ v oborech finance/ekonomika/účetnictví
  • pokročilá znalost anglického jazyka
  • ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu (pracovní dobu lze přizpůsobit podle svých časových možností)
  • příjemné pracovní prostředí
  • dotované stravování v areálu společnosti
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha – východ (20 minut od metra Kobylisy)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz