JUNIOR KONTROLER AUTOMOTIVE

Máš ekonomické vzdělání a baví tě práce s čísly? Do výrobní společnosti hledáme novou sílu, která si libuje v číslech a domluví se německy nebo anglicky.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • tvorba finanční analýzy a plánování
  • kontrola rozpočtů
  • kalkulace nákladů
  • vyhodnocování potřeby a produktivity výroby, spotřeby materiálu
  • tvorba měsíčních výkazů

Co požadujeme?

  • ekonomické vzdělání
  • znalost anglického nebo německého jazyka
  • znalost MS Excelu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + dovolenou navíc
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • dotované stravování
  • příspěvek na dopravu a sport

  • lokalita práce – cca 20 min. od Plzně