SQA LEADER

Neaktivní nabídka

55000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústecký kraj

Máte zkušenosti na vedoucí pozici v kvalitě? Jste technicky zdatný člověk hovořící anglickým jazykem? Jste člověk komunikativní, organizačně schopný a odolný proti stresu? Tak pošlete nám Váš životopis!!!

Pracovní náplň

  • Vedení týmu a vstupní kvality
  • Interní audity a audity dodavatelů
  • Řízení dodavatelských reklamací
  • Analýza příčin a hledání řešení problémů
  • Komunikace s dodavateli

Co požadujeme?

  • Výbornou znalost anglického jazyka
  • Praxi na podobné pozici
  • Certifikovaný externí auditor VDA 6.3 (výhodou)
  • Znalost IATF 16949
    • Znalost APQP, PPAP; FMEA, Ishikawa, 5xProč, PDCA, Řešení problémů QRQC
  • Samostatnost, komunikativnost a pečlivost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Stravenky
  • Firemní akce

  • Lokalitu: Teplice