ŘÍZENÍ PROJEKTŮ – VEDOUCÍ ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

70000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubický kraj

Máte vzdělání elektrotechnického zaměření a bohaté zkušenosti s řízením projektů ve výrobní společnosti? Bez problémů se domluvíte německým jazykem a chcete mít možnost jeho denního využití? Chcete řídit mezinárodní projekty a mít na starosti celé oddělení projektového managementu? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní společnost, působící v oblasti elektrotechnického průmyslu v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici VEDOUCÍHO ODDĚLENÍ ŘÍZENÍ PROJEKTŮ.

Pracovní náplň

  • Řízení oddělení projektového managementu
  • Koordinace mezinárodních projektů
  • Optimalizace plánování sériové a prototypové výroby
  • Úzká spolupráce s oddělením Nákupu, Prodeje, Logistiky..atd
  • Komunikace se zahraničními zákazníky a dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření
  • Velmi dobrou znalost německého jazyka
  • Zkušenosti s řízením projektů ve výrobní společnosti
  • Silné organizační a vyjednávací dovednosti
  • Prozákaznický přístup a zkušenosti s vedením týmu

Co nabízíme?

  • Manažerské bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování a volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.