MANAŽER NÁKUPU

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Jste víc nákupčí než logistik? A strojařina je Váš obor? Tak to jste právě náš člověk. Ostravská společnost hledá MANAŽER NÁKUPU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • koordinace střediska nákupu a skladování
  • vytváření vnitřních norem a metodiky pro řízení nákupu a skladování
  • efektivní realizace nákupů energií, materiálů a služeb
  • vedení reklamačních řízení s dodavateli
  • samostatné zajišťování včasného a plynulého zásobování materiálem
  • vedení cca 12 podřízených včetně kontroly dodržování bezpečnosti práce a požární prevence

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojní nebo elektro
  • dobré vyjednávací schopnosti a samostatnost
  • praxi na obdobné pozici min 5 let
  • analytické myšlení a zkušenost s vedením lidí v oddělení nákupu a skladu

Co nabízíme?

  • samostatnou a zodpovědnou práci
  • 25 dní dovolené, Sick days
  • home office
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!