Zákaznická podpora hledá svého apoštola.

mzdové ohodnocení

Brno

Pro mezinárodní společnost hledáme akčního člověka, který se nebojí zákaznické podpory a domluví se nejen anglicky, ale i dalšími jazyky. Chceš denně využívat své jazykové znalosti, šplhat po kariérním žebříčku stále výš a být v dobře naladěné partě lidí. Pojď tedy za námi.


Pracovní náplň

    Budeš řešit, zákazníky, kteří se ozvou kvůli chybové jednotce. Řeší se výměna, problém s logistikou, oprava, takže budeš komunikovat i s dalšími odděleními. Většina komunikace jde přes e-maily. Interní komunikace je nejčastěji s techniky v Brně a Nizozemí přes Outlook. Komunikace se zákazníky je přes speciální aplikace opět pomocí e-mailu nebo telefonu. Každý případ je vedený v interním portálu, kam doplníš chybějící informace a pošleš dál. Občas je třeba ujasnit si detaily se zákazníkem a zkontaktovat jej.

Co požadujeme?

    Potřebujeme zkušeného lingvistu, protože naše produkty využívají zákazníci po celém světě. Angličtina je tedy nutností a k tomu alespoň jeden jazyk navíc z následujícího výběru: francouzština, španělština, italština, ruština, turečtina, polština, němčina, holandština.
    Hledáme i někoho, kdo by chtěl v tomhle poli růst a pomoct nám dlouhodobě s udržením kvalitní podpory pro naše zákazníky.

Co nabízíme?

    Máme u nás 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní či životní pojištění. Multisport kartu abyste byli fit a příspěvek na stravování abyste si mohli dát co chcete. Jazykové kurzy, a ještě mnoho dalších benefitů, které tu na tebe čekají.

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.

Doporuč inzerát

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Kdo vám pomůže?

Petr Hykel
Executive Recruitment Consultant

+420775787062
prace@acjobs.cz
WhatsApp

Podobné inzeráty


Sdílet inzerát