ÚČETNÍ PRO MALOU RODINNOU FIRMU

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Jste jako ryba ve vodě mezi fakturami, cesťáky, pokladními doklady? Ovládáte účetní a mzdovou agendu? Chcete zpracovávat v příjemném a moderním prostředí podklady pro vedení společnosti? A hlavně hledáte férové a přátelské prostředí? Uvítáme pohodového člověka jakéhokoliv věku, který se stane platnou a důležitou součástí našeho týmu. Pošlete nám svůj životopis, protože hledáme právě Vás ÚČETNÍ PRO MALOU RODINNOU FIRMU

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení a správa účetnictví společnosti
  • Pro cca 25 lidí vedení mzdové a zaměstnanecké agendy
  • Evidování majetku společnosti
  • Komunikování s orgány státní správy
  • Zpracovávání výstupů pro vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ s maturitou/VŠ
  • Orientaci v účetním a mzdovém programu
  • Ovládání programu Excel a Word
  • Zkušenosti s prací v programu SAP
  • Základní znalosti anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Skvělý kolektiv „rodinné“ firmy, přátelské a důvěryhodné prostředí se zázemím mateřské mezinárodní společnosti
  • Férové pracovní podmínky, zajímavou mzdu a prémie
  • -Flexibilní začátek a konec pracovní doby, hodinovou banku
  • Jazykové vzdělávání, odborná školení a interní kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování v místě práce, příspěvek na stravování a zaměstnanecké slevy

  • Místo výkonu práce: Frýdek-Místek

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.