INVESTIČNÍ GURU PRO VIP KLIENTY (40-100.000 Kč)

40000 - 100000 Kč

Chceš pracovat na pozici, kde má nabízený investiční produkt smysl? Máš již síť vlastních zajímavých kontaktů, které čekají, až jim přineseš stejně zajímavou investiční příležitost? Pak neváhej a pošli mi svůj životopis ještě dnes. Třeba čekáme právě na tebe! INVESTIČNÍ GURU PRO VIP KLIENTY (40-100.000 Kč)

Pracovní náplň

  • aktivní obchodní činnost v rámci vybraného regionu
  • akvizice a péče o klienty (soukromé společnosti, bankovní instituce, ale i fyzické osoby)
  • domlouvání a realizace obchodních schůzek s klienty
  • tvorba a správa vlastního portfolia
  • související administrativní činnosti a reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxe na pozici obchodního zástupce, investičního nebo úvěrového specialisty
  • člověka s vlastní sítí zajímavých kontaktů
  • týmového hráče, který se umí samostatně rozhodovat
  • ochotu cestovat v rámci Jihomoravského, popřípadě zvoleného kraje
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • stabilní práci u významné investiční společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení a bonusový plán
  • možnost práce formou HPP i OSVČ
  • příspěvky na kurzy, školení a potřebné licence
  • práci z domu s flexibilní pracovní dobou
  • místo výkonu: Jihomoravský kraj (nebo dle dohody)
  • možnost nástupu: ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu sales@acjobs.cz.