ASISTENTKA MANAŽERA S NJ

Neaktivní nabídka

40000 - 49000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Chcete být pravou rukou vysoce postaveného manažera, který je původem z Německa? Jste pečlivý a organizačně zdatný člověk? Ovládáte německý jazyk na pokročilé úrovni? Tak jste to právě Vy! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: ASISTENTKA MANAŽERA S NJ (40-49.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • plánování schůzek a organizace diáře manažera
  • booking hotelů, letenek v rámci zahraničních cest manažera
  • zajišťování cestovní agendy, vyúčtování služebních cest
  • administrativní činnost spojená s chodem kanceláře
  • zápis z porad, vyřizování korespondence, kontrola emailů
  • spolupráce na projektech
  • pravidelný reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici podmínkou
  • německý jazyk na komunikativní úrovni (denní využití, nadřízený je Němec)
  • anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (booking zahraničních hotelů, taxi, letenek…)
  • pečlivost, komunikativnost, výborné organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • roční bonusy
  • možnost využití home office (i na pravidelné bázi)
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy
  • stravenky
  • termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz