PROCESNÍ INŽENÝR - BŘECLAVSKO

mzdové ohodnocení

Břeclav

Jste technicky zdatná osoba se zkušenosti v oblasti výroby a řízení výrobních procesů? Chcete pracovat v příjemném pracovním prostředí a dobrém kolektivu? Úspěšná výrobní společnosti hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR - BŘECLAVSKO

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • optimalizace procesů, zlepšování kvality výroby
  • zpracování souvisejících dokumentů
  • určování vhodných výrobních postupů
  • hledání ztrát ve výrobě a návrhy nápravných opatření
  • spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání
  • 2 roky praxe na obdobné pozici ve výrobní firmě
  • znalost MS Office především Word, Excel – tvorba tabulek, grafů, používání funkcí a vzorců
  • analytické myšlení
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • možnost kariérního postupu
  • 5 dní dovolené navíc
  • 2x ročně odměny
  • dotované stravování
  • podporu vzdělávání a osobního rozvoje, jazykové kurzy
  • možnost profesního růstu
  • kulturní a sportovní akce, večírky, teambuildingy
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou

  • místo výkonu práce: Břeclavsko