PEOPLE & TECHNICAL SOFTWARE MANAŽER (75 - 85.000 Kč)

Neaktivní nabídka

75000 - 85000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Baví Vás práce s lidmi? Jde Vám mentorování kolegu jako po másle? Rádi rozvíjíte dovednosti svých kolegů? People & Technical Software Manažer (75 - 85.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení softwarového týmu.
  • Náboru nových kolegů, motivace, zodpovědnost za kvalitu jejich práce.
  • Rozvíjet jejich technické a osobnostním předpoklady.
  • Strategické řízení nově vzniklé pobočky
  • Udržovaní vztahů se zákazníkem.

Co požadujeme?

  • Dřívější praxe ve vývoji softwaru.
  • Schopnost komunikace v anglickém jazyce se zákazníky a kolegy.
  • Zkušenosti s vedením týmu vývojářů.
  • Zájem o people management.
  • Orientace v agilním vývojí softwaru.

Co nabízíme?

  • Home office.
  • 5. týden dovolené.
  • Stravenky.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Žádné procesy nebo přesčasy.
  • Možnost ovlivnit věci a ihned vidět výsledky.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • Útulné samostatné kanceláře.
  • Možnost zahraničních cest.
  • Firemní vzdělávání.
  • Výuka angličtiny v pracovní době.
  • Firemní notebook a mobilní telefon.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.