ELEKTRONIK - 1 SMĚNA

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

Jste zkušený elektronik/elektrotechnik a dobře se orientujete ve slaboproudé popř. i silnoproudé dokumentaci? Máte zkušenosti se strojí ve výrobě a s jejich údržbou? Jste zodpovědný, samostatný a důsledný? Pak neváhejte zaslat svůj životopis a staňte se součástí společnosti s vynikající pověstí. ELEKTRONIK - 1 SMĚNA ( 35-40.000 Kč)

Pracovní náplň

  • provádění preventivní údržby
  • programové úpravy řídících systémů dle požadavků výroby
  • diagnostika a odstraňování závad, drobné úpravy SW
  • instalace elektronických zařízení

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • předchozí praxi v oboru (výhodou)
  • znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb., §6
  • znalost řídích systémů Simatic S7, případně jiných systémů PLC
  • dobrou orientaci ve slaboproudé elektrotechnice, silnoproud (výhodou)
  • znalost Aj/Nj výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • penzijní připojištění, stravenky
  • motivační mzdové ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost osobního rozvoje
  • nástup možný ihned/dohodou
  • místo výkonu: okr. Beroun

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!