ELEKTRONIK - JUNIOR

30000 - 35000 Kč

Máte elektrotechnické vzdělání? Jste zodpovědný, samostatný a důsledný? Bavila by Vás práce s elektronickými zařízeními a chtěl byste získat zkušenosti v tomto oboru? Zašlete svůj životopis a staňte se součástí společnosti s vynikající pověstí. ELEKTRONIK - JUNIOR ( 30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • provádění preventivní údržby
  • programové úpravy řídících systémů dle požadavků výroby
  • diagnostika a odstraňování závad, drobné úpravy SW
  • instalace elektronických zařízení

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • předchozí praxe v oboru (výhodou)
  • znalost vyhlášky č. 50/1978 Sb., min. §5
  • znalost řídích systémů Simatic S7, případně jiných systémů PLC - výhodou
  • dobra orientace ve slaboproudé elektrotechnice
  • znalost AJ/NJ - výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • penzijní připojištění, stravenky
  • motivační mzdové ohodnocení
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • možnost osobního rozvoje
  • nástup možný ihned/dohodou
  • místo výkonu: okr. Beroun

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!