VEDOUCÍ SW VÝVOJE – BANKING FIELD

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti s vedením týmů a lidí? Vaší devizou je schopnost uchopit a prezentovat složitá data a procesy „srozumitelným“ způsobem koncovému uživateli? Oblast „Java Development“ znáte ze všech stran a jste v ní jako ryba ve vodě? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní obchodně-výrobní společnost hledá kolegu na pozici: VEDOUCÍ SW VÝVOJE – BANKING FIELD

Pracovní náplň

  • vedení a řízení práce celého delivery týmu (AGIL a Srum)
  • reporting
  • spolupráce a komunikace se zúčastněnými stranami (QA team, Architects, Analysts, Developers, Product Managers…)
  • vyjednávání a produktové prezentace se stakholders
  • schopnost efektivně skombinovat hardskils a softskills
  • spolupráce na technických řešeních a aplikačních problémech

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (IT zaměření velkou výhodou)
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • zkušenosti s vedením lidí a týmů
  • praktické zkušenosti s vývojem v Java podmínkou
  • zkušenost s AGIL vedením a řízením
  • orientaci v cloudových řešeních – AWS (Lambdas, S3, RDS)
  • JIRA, Confluence a SQL výhodou

Co nabízíme?

  • práce ve společnosti se silným mezinárodním zázemím
  • spolupráce na prestižních projektech
  • zázemí stabilní společnosti
  • plně hrazený MHD kupon, stravenky
  • možnost home office
  • odborné vzdělávání a jazykové kurzy, multisport karta
  • 5 týdnů dovolené + extra dny navíc
  • místo pracoviště: Praha – Stodůlky
  • nástup: IHNED (případně dle dohody)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.