VEDOUCÍ MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ - BRNO - VENKOV

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste komunikativní typ člověka, který je znalý mzdové legislativy? Máte praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti? Chcete využívat anglický jazyk v zaměstnání a vyhovuje Vám pružná pracovní doba? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Úspěšná mezinárodní výrobní společnost hledá novou posilu do týmu, a to na pozici: VEDOUCÍ MZDOVÁ/Ý ÚČETNÍ - BRNO - VENKOV (až 60 000 Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za mzdovou agendu
  • vedení a motivace 2 podřízených
  • kontrola zpracovaných mezd
  • komunikace s příslušnými úřady
  • kooperace s externími orgány
  • údržba master dat

Co požadujeme?

  • dokončené SŠ vzdělání
  • praxi min. 5 let na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • zkušenost s vedením lidí
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost balíčku MS Office, SAP system - výhodou
  • člověka s vůdčími schopnostmi, který umí pracovat systematicky

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v nadnárodní společnosti, kde je fajn kolektiv
  • zkrácenou pracovní dobu 7,5 hod.
  • týden dovolené navíc
  • stravenky
  • výhodné volání i pro členy rodiny

  • místo výkonu práce: Brno - venkov