VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KONTROLY KVALITY

Máte praxi v oblasti kvality ve strojírenské společnosti a alespoň základní zkušenosti s vedením menšího týmu? Domluvíte se navíc anglicky? Pak pro Vás mám skvělou příležitost! Moderní mezinárodní společnost se silným postavením na trhu nyní hledá posilu na post Vedoucího oddělení kontroly kvality. Neváhejte a pošlete mi svůj životopis na strouhalova@acjobs.cz. Budu se těšit!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení a organizace práce týmu kontroly kvality
  • Odpovědnost za přípravu a správu kontrolních plánů pro vstupní a mezioperační kontrolu
  • Zodpovědnost za řešení zákaznických a dodavatelských reklamací
  • Účast na auditech kvality
  • Hodnocení, motivace a rozvoj týmu

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Praxi v oblasti kvality ve strojírenské společnosti
  • Zkušenosti s vedením menšího týmu
  • Znalost nástrojů a norem kvality
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Aktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci na jedinečném produktu
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Přátelské pracovní prostředí

  • Lokalita: okolí Lipníka nad Bečvou