OBCHODNĚ - TECHNICKÝ PRACOVNÍK

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

Máte znalosti z oblasti strojírenství a zároveň jste komunikativní typ, co rád vysvětlí, zařídí a sjedná vhodné podmínky? Domluvíte se v anglickém jazyce? Je tu pro Vás jedinečná příležitost pracovat v mezinárodní strojírenské firmě na Moravě. OBCHODNĚ - TECHNICKÝ PRACOVNÍK

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Spolupráce se zákazníkem při sjednávání požadavků
  • Technická podpora, specifikace, připravování podkladů pro další zpracování
  • Poskytování návrhů proveditelnosti zakázky
  • Komunikace s interními útvary a dodavateli
  • Příprava nabídek
  • Zadání zakázky do výroby až po dodání k zákazníkovi

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického zaměření
  • Praxi v oblasti strojírenství či elektro
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Pro – zákaznický přístup
  • Komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci s využitím anglického jazyka
  • Být součástí vývoje nových technologií
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dopravné
  • Příspěvky na volnočasové aktivity

  • Místo výkonu práce: okolí Lipníka nad Bečvou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.