STAVBYVEDOUCÍ – OLOMOUCKÝ KRAJ

mzdové ohodnocení

Šumperk

Ať už máte dlouholetou praxi, nebo se chcete kariérně posunout, máme tady novou příležitost! Budete řídit celé stavební projekty a partu pracantů. Cestovat budete převážně v regionu Olomouckého kraje. A co je k tomu potřeba? Základem je mít přirozený respekt a chuť do práce! A co pro to musíte udělat? V první řadě nám zašlete svůj životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici STAVBYVEDOUCÍ – OLOMOUCKÝ KRAJ.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení stavebních projektů
  • koordinace subdodavatelů
  • cestování dle zakázek
  • vedení stavebního deníku, komunikace s institucemi
  • vedení projektů i po ekonomické stránce

Co požadujeme?

  • vzdělání ve stavebnictví
  • zkušenosti s vedením stavby
  • přirozený respekt
  • znalost legislativy
  • ŘP skupiny B

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní české společnosti
  • služební automobil
  • telefon a notebook
  • flexibilní pracovní dobu
  • zajímavé projekty

  • místo výkonu práce: Šumpersko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.