MISTR - TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máš přirozenou autoritu a zkušenosti s vedením lidí? Nevadí ti práce ve směnném provozu? Pokud ano, tak hledáme právě tebe!!! Perspektivní výrobní společnost s nadnárodní působností hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: MISTR - TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení a zodpovědnost za chod výrobní linky
  • řízení a motivace podřízených zaměstnanců
  • práce ve třísměnném provozu
  • koordinace práce a dodržování provozních procesů
  • komunikace s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • alespoň SŠ vzdělání, ideálně technického zaměření
  • praxi na obdobné pozici
  • uživatelskou znalost MS Office (MS Excel)
  • zkušenosti s technologií v oblasti zpracování/tváření kovů velkou výhodou!!!

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu, příspěvky na dojíždění
  • dny dovolení navíc, úvodní zaškolení
  • další odborné vzdělávání, kurzy jazyka
  • závodní stravování, akce pro zaměstnance

  • místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.