JUNIOR IT KONZULTANT ERP

mzdové ohodnocení

Brno - město

IT oddělení patří k nejdůležitějším částem společnosti, jelikož mnozí z nás jsou ve světě plných systému a „zvláštních“ pojmů zcela ztraceni. Aktuálně hledáme někoho se znalostí ERP a aspoň dvouletou zkušeností v oboru. Máte chuť učit se novým věcem a rozvíjet se v oboru? Mluvíte plynule anglicky? Pak se těším na Vaše CV v anglickém jazyce. JUNIOR IT KONZULTANT ERP

Pracovní náplň

  • Řešení incidentů a problémů první úrovně vč. konfigurace
  • Implementace nových projektů
  • Helpdesk servis
  • Řešení hardwarových problémů
  • Reinstalace operačních systémů

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání se zaměřením na IT
  • Aspoň dva roky zkušeností v oboru IT z výrobního prostředí
  • Anglický jazyk na úrovni C1 (komunikace na denní bázi)
  • Otevřenost výzvám
  • Schopnost samostatné práce

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Zvýhodněné stravování
  • Poznávání světa v rámci služebních cest
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost růstu

  • Místo výkonu práce: Brno