SPECIALISTA IT - SW/HW

mzdové ohodnocení

Vyškov

Jste zkušený IT a hledáte změnu? Chcete uplatnit své zkušenosti v moderní výrobní společnosti? Možná budete právě vy IT posila do našeho týmu!

Pracovní náplň

  • Správa HW/SW systémů
  • Správa serverů
  • Správa sítě
  • Nastavení PC, uživatelských účtů, licencí
  • Programové úpravy

Co požadujeme?

  • Praxe na obdobné pozici
  • Zkušenosti se správou HW/SW
  • Výborná znalost MS Windows, Windows Server
  • Základní technická angličtina

Co nabízíme?

  • Samostatnou a kreativní práci
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvky při významných životních událostech - svatby, jubilea,...
  • Široká škála dalších benefitů např. permanentky do Aquaparku a další volnočasové aktivity
  • Místo výkonu práce: Vyškov