IT rytíř, který ochrání naše sítě.

mzdové ohodnocení

Brno - město

Do zkušeného týmu 2nd level supporťáků hledáme dalšího rytíře, který se s nimi pustí do ochrany našich síťových prvků.

Pracovní náplň

    Co tě při ochraně čeká:
    Setkáš se s konfigurací CISCO routerů, switchi, přístupovými body, ASA firewally a Websense. Společně s týmem budeš spravovat servery v 6 datových centrech, které máme v Evropě, Severní Americe a Asii.
    Kromě toho budeš provádět změny v implementacích, řídit incidenty, odstraňovat problémy a taky tě čekají nějaké obecné povinnosti jako sledování infrastruktury, zpracování obecných požadavků interních zákazníků a správa tiketové fronty.

Co požadujeme?

    Tvé rytířské vlastnosti:
    Znáš sítě a máš zkušenost s CISCO routery (CCNA certifikát je výhodou). Orientuješ se v příbuzných IT technologiích (např. Microsoft server OS). Jsi ochoten vyrazit na rytířskou výpravu do zahraničí.

Co nabízíme?

    Čím naše rytíře odměňujeme:
    Máme pro tebe nachystaných 5 týdnů dovolené, různé možnosti vzdělávání a kariérního růstu v naší společnosti. Dostaneš mobilní telefon dle svého výběru. Stravenky, benefitní kartu a multisportku a mnoho dalších benefitů.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.