AUTOMECHANIK

Neaktivní nabídka

35000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste zkušený automechanik nebo jste v oboru čerstvě vyučený? Chcete pracovat s partou fajn kolegů a v moderním prostředí autorizovaného servisu? Nechybí Vám zapálení pro obor a chcete mít možnost se dále vzdělávat a profesně růst? Pokud ano neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Budu se těšit na vaše reakce.

Pracovní náplň

  • Komunikace s přijímacím technikem
  • Opravy a servis vozů značek střední a vyšší třídy , prohlídky vozidel
  • Diagnostika poruch vozů za pomoci měřících přístrojů
  • Pracovní doba 7:30-16:00

Co požadujeme?

  • SOU v oboru automechanik
  • Praxe výhodou
  • Technickou zdatnost, zručnost , zájem o obor a chuť se vzdělávat

Co nabízíme?

  • Fixní mzdové ohodnocení + variabilní ovlivnitelnou složku mzdy vlastním úsilím
  • Stravenky 110 Kč
  • Benefit karta s kreditem 6000 Kč
  • Nejmodernější vybavení
  • Prostředí autorizovaného servisu předního výrobce vozů střední a vyšší třídy
  • Dobrovolné kurzy angličtiny v pracovní době
  • Slevu a zvýhodněné ceny na poskytované služby a produkty

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.