MISTR VE VÝROBĚ Stř. Čechy

Neaktivní nabídka

40000 - 46000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Máte zkušenosti s vedením většího týmu lidí ve výrobní společnosti? Jste zodpovědný a důsledný? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní automotive společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: MISTR VE VÝROBĚ Stř. Čechy (40.000 – 46.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení směnových vedoucích (včetně 30-40 pracovníků ve výrobě)
  • plánování směn
  • zodpovědnost za výkonnost pracovníků
  • hlídání plnění plánu výroby
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti podmínkou
  • zkušenosti s vedením lidí
  • zodpovědnost, důslednost
  • ochotu pracovat na směny (dle domluvy)

Co nabízíme?

  • roční odměny ve výši 2 měsíčních platů
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na sport, kulturu aj.
  • termín nástupu IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Střední Čechy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!