KONSTRUKTÉR Praha - Východ

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti s konstrukcí a chcete se podílet na vedení projektů? Bez problémů se domluvíte německy? Jste fanda do aut a chcete pracovat pro mezinárodní automotive společnost? Chcete výsledky své práce vidět jezdit na silnicích? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledá kolegu do svého konstrukčního týmu na pozici: KONSTRUKTÉR Praha - Východ

Pracovní náplň

  • práce s 2D konstrukčními programy
  • tvorba, správa a úprava technické dokumentace
  • analýza plastových komponentů
  • kontrola a úprava výkresů dle požadavků klienta
  • odpovědnost za svěřené dokumenty a dodržování termínů
  • komunikace s mateřskou společností a některými klienty v německém jazyce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost programu CATIA
  • pokročilou znalost němčiny (denní využití)
  • spolehlivost, samostatnost a komunikativní dovednosti

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 13. plat
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • práce na projektech pro světoznámé značky

  • termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce: Praha-východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!