SPECIALISTA ELEKTROMATERIÁLU

mzdové ohodnocení

Brno - město

Baví Vás práce s elektromateriálem, ale už nechcete jezdit po montážích nebo stavbách? Chcete práci na jednu směnu a volné víkendy? Rádi byste pracovali ve stabilní české firmě? Tak nám zašlete Váš životopis! Specializovaný velkoobchod s elektromateriálem a svítidly hledá nové zaměstnance na pozici: SPECIALISTA ELEKTROMATERIÁLU

Pracovní náplň

  • obsluha zákazníků při asistovaném prodeji elektromateriálu
  • odborné poradenství při prodeji
  • práce se čtečkou
  • vychystávání zboží na základě požadavků zákazníka či obchodního oddělení
  • udržování čistoty, pořádku a systematičnosti ve skladu
  • inventarizace materiálu

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ vzdělání elektrotechnického směru, ideálně silnoproud
  • znalost elektromateriálu podmínkou
  • znalost práce na PC nebo čtečce výhodou
  • orientaci na zákazníka, schopnost komunikovat
  • prodejního ducha
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • manuální zručnost a fyzickou zdatnost

Co nabízíme?

  • stabilní práci v české společnosti
  • práci na jednu směnu
  • volné víkendy
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • možnost zdravotního volna
  • firemní kantýnu s možností objednání obědů
  • cafeterii, slevy na firemní produkty
  • příspěvek na dovolenou v červnové výplatě
  • odměnu za doporučení dalšího zaměstnance ve výši 10.000 Kč
  • možnost profesního růstu
  • systém vzdělávání
  • možnost práce ihned
  • pozici vhodnou i pro absolventy

  • místo výkonu práce: Brno