CNC SEŘIZOVAČ

Neaktivní nabídka

26000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Uvažujete o změně? Máte zkušenost s CNC stroji a znáte program Heidenhain? Tak zašlete svůj životopis a udělejte první krok k získání nového zaměstnání.

Pracovní náplň

  • Seřízení obráběcích center
  • Úpravy v programu Heidenhain
  • Obsluha CNC soustruhu a CNC frézky
  • Výměna nástrojů, korekce programu, výměna obrobků...

Co požadujeme?

  • Vzdělání ve strojírenském oboru
  • Zkušenost s programem Heidenhain
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Schopnost práce s měřidly
  • Ochotu pracovat na tři směny s volnými víkendy

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvěk na penzijní připojištění
  • Výhodný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky
  • Firemní akce
  • Rekreační pobyty ve vybraných lokalitách
  • Možnost karierního růstu
  • Pracoviště Olomouc (dobrá dostupnost z vlakové i autobusové stanice)