MONTÉR ELEKTRO / ELEKTROMECHANIK

27000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno

Máte elektro vzdělání? Chcete pracovat v jednosměnném provozu bez víkendů? Jste absolvent nebo již ostřílený elektro montér? Zašlete nám svůj životopis a pojďte pracovat pro férového zaměstnavatele v Brně!

Pracovní náplň

  • Rozvody elektroinstalace ve vyráběných produktech
  • Montáž a další práce s výrobky dle elektro dokumentace
  • Obsluha strojů potřebných k výrobě včetně jejich elektro údržby
  • Různorodá práce

Co požadujeme?

  • Vyhláška 50 - §5 nebo 6?
  • Elektro vzdělání
  • Technické myšlení
  • Porozumění výkresové dokumentaci
  • Zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Plat odpovídající zkušenostem kandidáta:
    - Absolvent 24.000 Kč
    - Zkušený kandidát až 34.000 Kč
  • 5 týdnů dovolená
  • Roční bonus
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní stravování
  • a mnoho dalších benefitů

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.