FINANČNÍ MANAŽER VE STROJÍRENSTVÍ

mzdové ohodnocení

Vyškov

Jste analyticky orientovaný člověk, který disponujete praxí na manažerské pozice alespoň 5 let? Máte praxi ve strojírenství? Domluvíte se anglicky? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! Strojírenská společnost hledá nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici: FINANČNÍ MANAŽER VE STROJÍRENSTVÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za finanční stránku společnosti
  • vedení i motivace menšího kolektivu
  • řízení cash-flow
  • tvorba vnitropodnikových směrnic společnosti
  • zpracování účetní závěrky

Co požadujeme?

  • ideálně VŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi na obdobné vedoucí pozici min. 5 let
  • praxi ve strojírenské společnosti
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost aktuální účetní i daňové legislativy
  • zodpovědného a samostatného člověka

Co nabízíme?

  • rozmanitou práci a moderní zázemí společnosti v TOP managementu
  • služební automobil pro soukromé účely
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: Vyškov