PRODUCTION MANAGER

Neaktivní nabídka

80000 - 120000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Hledáte vedoucí pozici ve výrobě? Máte zkušenosti také s kvalitou, logistikou, technologiemi a novými projekty? Máte pokročilou angličtinu a němčinu a velmi dobré prezentační dovednosti! Zašlete nám životopis!!!

Pracovní náplň

  • Efektivní řízení a nastavení výroby
  • Koordinace výroby, logistiky, kvality, technologie
  • Projektové řízení
  • KPI a analýzy
  • Neustálé zlepšování
  • Plánování a řízení investic
  • Prezentace se zákazníky

Co požadujeme?

  • VŠ technický nebo ekonomický směr
  • 3 roky praxe z vedoucí pozice v automotive - PODMÍNKOU
  • Anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Prezentační a komunikační dovednosti
  • Analytické a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Stále se rozvíjející nadnárodní výrobní společnost
  • Manažerské odměny
  • Moderní pracovní prostředí
  • 25 dní dovolené, příspěvky na dojíždění
  • Služební auto není k dispozici

    Pracoviště: okres Teplice