ELEKTROTECHNIK

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

České Budějovice

Baví Vás zapojování a oživování strojů a máte vyhlášku 50/1978 Sb. §6? Jste manuálně zručný a chcete pracovat v zakázkové výrobě na projektech pro zahraniční zákazníky? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Moderní výrobní a vývojová společnost hledá kolegu na pozici: ELEKTROTECHNIK (28-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Výroba a montáž rozvaděčů
  • Práce dle projektové dokumentace
  • Ověřování a zkoušení strojů a zařízení
  • Elektromontážní práce na moderních strojích a zařízeních
  • Práce na jednu směnu

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ elektrotechnického zaměření
  • Platnou vyhlášku 50/1978 Sb. §6
  • Praxi na obdobné pozici podmínkou
  • Mírně pokročilá znalost anglického jazyka výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Bezúročné půjčky
  • Týden dovolené navíc
  • Odměny za věrnost
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvky na pojištění

  • Místo výkonu práce: České Budějovice