PROJEKTANT TECHNOLOGICKÝCH CELKŮ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenost s projekty technologických celků, jste zodpovědný a nebojíte se výzev? Mechanické technologie vám nejsou cizí? Tak mi pošlete váš životopis! Projektová a dodavatelská společnost, nabízející komplexní dodávky investičních celků, hledá posilu na pozici: PROJEKTANT TECHNOLOGICKÝCH CELKŮ (40-50.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • zaštítění projektů do sléváren, kováren, strojírenských závodů
  • samostatné vedení projektů, technicko-ekonomické analýzy
  • samostatná tvorba projektové dokumentace
  • projektování od přípravné části do realizační fáze

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • angličtinu na úrovni čtení technické dokumentace
  • znalost programu autoCAD
  • zkušenost s řízením či realizací projektů technologických celků
  • autorizaci ČKAIT výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • mobilní tarify pro zaměstnance i rodinné příslušníky
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • možnost využít podnikovou chatu
  • teambuildingy, vánoční večírek

  • místo výkonu práce: Brno