TECHNIK ÚDRŽBY

Neaktivní nabídka

30000 - 37000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Poohlížíte se po nové zaměstnání? Proč se nepřidat rovnou ke špičce ve svém oboru. Máte-li technické vzdělání a zkušenost s opravou výrobních strojů, stačí jen zaslat Váš životopis. Na oplátku nabízíme férové jednání, moderní a čistou výrobu a motivující mzdu s množstvím dalších benefitů.

Pracovní náplň

  • Zajištění a odstranění závad na výrobních zařízeních
  • Podílení se na odstranění prostojů a výpadků
  • Preventivní servis a údržba strojů
  • Poskytnutí technické podpory
  • Spolupráce se servisy a objednávky náhradních dílů

Co požadujeme?

  • Vzdělání v technickém oboru (mechanik, zámečník, elektro...)
  • Zkušenosti s údržbou výrobních zařízení
  • Uživatelskou znalost práce na počítači
  • Ochotu pracovat ve třísměnném režimu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Zvýhodněné stravování v areálu
  • Benefitní systém
  • Stabilní zaměstnání s možností kariérního růstu
  • Možnost zvýšení kvalifikace
  • Místo: Brno střed