SERVISNÍ TECHNIK - KLADENSKO

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Jste technicky vzdělaný a hledáte nové pracovní uplatnění? Máte zkušenosti s jednoúčelovými stroji/automatizací nebo s roboty? Orientujete se v anglické dokumentaci a chcete změnu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK - KLADENSKO ( 35 - 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Servis a údržba technologií
  • Oprava a servis dílů
  • Vedení databází o opravách
  • Práce na směnný provoz (ranní, odpolední)

Co požadujeme?

  • Elektrotechnické vzdělání
  • Vyhláška 50/1978 Sb. min. §5
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Zkušenosti se servisem linek/strojů
  • Zkušenosti s PLC stroji - vítány

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Další dny volna "Sick days"
  • Příspěvek na dojíždění a penzijní připojištění
  • Místo výkonu: okolí Kladna

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!