INŽENÝR KVALITY - REKLAMACE

Jste komunikativní s organizačními schopnostmi a prostředí kvality pro Vás není cizí? Máte zkušenost s řešením reklamací a tvorbou reportů? Hovoříte anglicky a chcete své dovednosti dále využívat a prohlubovat? Pak neváhejte a staňte se součástí našeho týmu! Mezinárodní společnost, zabývající se výrobou komponentů pro světové značky automobilů, hledá kolegu na pozici: INŽENÝR KVALITY - REKLAMACE

Pracovní náplň

  • Řešení vzniklých reklamací od zákazníků
  • Tvorba reportů a evidence reklamačních záznamů
  • Denní využití angličtiny v písemné i mluvené formě
  • Spolupráce s kolegy z dalších oddělení

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti z prostředí kvality - vítány
  • Zkušenosti s reklamacemi - výhodou
  • Komunikativnost a organizační schopnost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené + 5 dní volna navíc
  • Využití benefit balíčku v hodnotě 5000 Kč podle svých priorit
  • Práci v mezinárodním prostředí
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost denně využívat anglický jazyk
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Lokalitu: 15 min z Prahy (Černý Most)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.