VEDOUCÍ PROCESNÍCH INŽENÝRŮ

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Hledáte zaměstnání v nadnárodní společnosti a máte zkušenosti s vedením týmu procesních inženýrů? Pošlete mi životopis ještě dnes a zúčastněte se výběrového řízení na pozici VEDOUCÍ PROCESNÍCH INŽENÝRŮ!

Pracovní náplň

  • Vedení týmu
  • Zodpovědnost za rychlé a úspěšné řešení reklamací s následnou analýzou
  • Analýza efektivity provozu
  • Podpora implementace nových projektů

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • Anglický jazyk minimálně na středně pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Flexibilitu

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Odpovídající osobní ohodnocení

  • Lokalita: Žatec