SKLADNÍK

Neaktivní nabídka

23000 - 25000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Máte alespoň 2 roky praxe ze skladu? Chcete pracovat pro úspěšnou mezinárodní společnost se stabilním zázemím v třísměnném provozu? Jste zodpovědný a pracovitý člověk? Tak se chopte této pracovní příležitosti a zašlete mi svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Příjem, výdej a evidence zboží
  • Kontrola materiálu
  • Inventarizace materiálu
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Alespoň 2 roky praxe na pozici skladníka
  • Znalosti z oboru strojírenství výhodou
  • VZV průkaz (Platný)
  • Zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, pracovitost

Co nabízíme?

  • Příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Volné víkendy
  • Nástup: IHNED

  • Lokalitu: Teplice