SERVISNÍ TECHNIK STROJŮ

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsou stroje Váš koníček a chcete mít zaměstnání, kde se o ně budete starat? Jste manuálně zručný a technicky založený typ? Láká Vás pracovat pouze od pondělí do pátku pro úspěšného a férového zaměstnavatele v Brně v přátelském kolektivu? Pošlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Kontrola, opravy a údržba stavebních strojů
  • Vyřizování agendy skrz zapůjčování stavebních strojů
  • Komunikace se zákazníkem
  • Občasný výjezd k zákazníkovi skrz poruchu stroje

Co požadujeme?

  • Ideálně technické vzdělání - automechanik, autoelektrikář
  • Vyhláška 50 - velkou výhodou
  • Předchozí zkušenosti s údržbou stavebních strojů
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikativnost

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • Měsíční bonusy ve výši 3.000 - 5.000 Kč
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Žádné přesčasy (a pokud výjimečně přesčas, tak adekvátně zaplacený)
  • Mimořádné odměny
  • Volné víkendy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.