ELEKTROPROJEKTANT - SLABOPROUD

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Hledáte kreativní práci v zajímavém oboru? Jste odborníkem na slaboproud? Nevadí vám jednou ročně vycestovat do zahraničí? Pak jste pro nás ideální kandidát! Česká stabilní společnost hledá kolegu na pozici: ELEKTROPROJEKTANT - SLABOPROUD

Pracovní náplň

  • řešení projektů ve všech stupních projektové dokumentace
  • tvorba projektové dokumentace
  • koordinace dokumentace se zákazníkem
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • komunikace se zákazníky a dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ v oboru elektro
  • zkušenosti s programem AutoCAD
  • angličtinu na mírně pokročilé úrovni
  • znalosti zařízení slaboproudé elektrotechniky
  • vyhlášku 50/78 Sb.

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • pružnou pracovní dobu
  • dobrou dostupnost (MHD, parkoviště)

  • místo výkonu: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.