OBALOVÝ SPECIALISTA S NĚMČINOU

mzdové ohodnocení

Hodonín

Moudrý filosof Cicero prohlásil: „To, co vytvořila příroda, je vždycky lepší než to, co bylo vytvořeno uměle.“, a přestože toto prohlášení učinil před dávnými časy – my jej ctíme dodnes! Přidejte se do našeho týmu a podílejte se na rozvoji našich obalových materiálů, které děláme s cílem zanechat co možná nejmenší stopu v přírodě, ale zároveň co největší stopu v srdci našich zákazníků! Baví Vás design? Máte chuť inovovat naše obaly? Sprechen Sie Deutsch? Pak se těším na Vaše CV! OBALOVÝ SPECIALISTA S NĚMČINOU

Pracovní náplň

  • Vývoj nových obalů
  • Redesign současných obalů
  • Odpovědnost za kvalitu tisku a konstrukcí obalů
  • Spolupráce s dodavateli obalů, ale také spolupráce s marketingovým, grafickým a logistickým oddělením uvnitř společnosti

Co požadujeme?

  • Komunikativní znalost německého jazyka (min. B2) – bude využit na denní bázi
  • Znalost anglického jazyka na úrovni min. B1
  • Oceníme zkušenosti z marketingu, polygrafie, anebo vývojem materiálů
  • Komunikační dovednosti, asertivní jednání
  • Výhodou je řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Jazykové vzdělávání
  • 13. plat
  • Zvýhodněné obědy
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní produkty

  • Místo výkonu: okres Hodonín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.