KONTAKT SE ZÁKAZNÍKY – KVALITA

mzdové ohodnocení

Jihočeský kraj

Máte vzdělání s technickým zaměřením a povědomí o nástrojích kvality? Baví Vás práce s lidmi a domluvíte se anglicky? Pak je tato práce právě pro Vás. Hledáme do svých řad kolegu na pozici KONTAKT SE ZÁKAZNÍKY – KVALITA.

Pracovní náplň

  • Zajištění správnosti ukazatelů kvality
  • Zastoupení v kvalitě při náběhu programů
  • Dohlížení na reklamace a plnění plánů
  • Kontrola záručních reklamací
  • Provádění auditů u zákazníka
  • Účast na technických poradách

Co požadujeme?

  • Střední/vysokou školu v technickém směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Znalost nástrojů kvality
  • Povědomí o kontrolním plánu a principech FMEA
  • Orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • 5 dní dovolené navíc už po prvním roce ve firmě
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • Penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Písecko