STAVBYVEDOUCÍ INŽENÝRSKÝCH SÍTÍ

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti jako stavbyvedoucí inženýrských sítí a chcete v tomto směru pokračovat? Baví Vás řídit a koordinovat tým? Orientujete se v projektové dokumentaci? Hledáte práci v Praze? Pak neváhejte a pošlete nám své CV! Ryze česká společnost zabývající se výstavbou inženýrských sítí hledá kolegu na pozici: STAVBYVEDOUCÍ INŽENÝRSKÝCH SÍTÍ (35-40.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení stavby a vedení menšího týmu pracovníků (5-10 lidí)
  • Dodržování stanovených termínů
  • Zodpovědnost za kvalitu staveb dle projektové dokumentace
  • Technické i ekonomické řízení staveb, tvorba podkladů pro fakturaci
  • Komunikace s investory a dodavateli, zajištění materiálu

Co požadujeme?

  • Ukončené SŠ / VŠ vzdělání stavebního směru
  • Prokazatelnou praxi na podobné pozici
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • Základní uživatelskou znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Zázemí české společnosti
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Osobní automobil i k soukromým účelům
  • Notebook i k osobnímu užití

  • Termín nástupu: IHNED
  • místo výkonu: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!