REFERENT SPRÁVY MAJETKU

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Získal/a jste studiem a během svého profesního působení znalosti platné legislativy v oboru stavebnictví a máte za sebou pracovní zkušenosti, kde jste tyto znalosti zúročoval/a? Chcete získat perspektivní místo v silné výrobní společnosti a s tím kromě zajímavého finančního ohodnocení, také řadu výhod? Nebojíte se práce a umíte pracovat v týmu? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis. REFERENT SPRÁVY MAJETKU (Od 40 000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zajišťování technických, geodetických a geologických zákonných informací
  • Evidování nemovitého majetku a vypracovávání nájemních smluv
  • Zpracovávání územní studie generelu rozvoje společnosti
  • Koordinace práce s podřízenými v souladu s platným legislativním podnikovým systémem
  • Při jednání s DOSS – zastupování společnosti

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, obor – stavební
  • Praktické zkušenosti z obdobné pozice – ideálně 5 let
  • Znalost zákonů - č. 183/2006, č. 256/2013, č. 89/2012, č. 409/2004
  • Vědomosti v oblasti bezpečnosti práce, zákoníku práce a požární ochrany
  • Uživatelskou znalost práce na PC – MS Office

Co nabízíme?

  • Perspektivnost v české výrobní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Pružnou pracovní dobu s pevným jádrem
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné stravování

  • Místo výkonu práce: Ústecký kraj, okres Ústí nad Labem