VEDOUCÍ TÝMU ÚČETNÍCH

Neaktivní nabídka

až 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Milujete čísla a rádi komunikujete s lidmi? Chcete, aby Vaše práce měla smysl a máte víceletou praxi v oblasti komplexního účetnictví a vedení účetního týmu? Chcete pracovat pro stabilní českou společnost? Pokud ano, potom je tato pracovní pozice přímo pro Vás, napište nám! Česká účetní a daňová společnost hledá posilu na pozici: VEDOUCÍ TÝMU ÚČETNÍCH (AŽ 65 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení a podpora týmu účetních
  • komunikace s klienty, kterým zpracovávají účetnictví členové týmu
  • kontrola konečného zpracování všech podkladů od klientů svěřeného týmu
  • zpracování přiznání DPPO a DPFO
  • reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • minimálně VŠ vzdělání (min. Bc.)
  • alespoň 5 let praxe v komplexním zpracování účetnictví (z toho 2 roky na vedoucí pozici)
  • proklientský přístup a komunikativnost
  • uživatelská znalost MS Word a MS Excel (zpracování tabulek a grafů)
  • znalost účetního programu Pohoda
  • znalost anglického jazyka výhodou, nikoliv podmínkou

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí české účetní a daňové společnosti
  • 25 dní dovolené (dle délky pracovního poměru)
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost home office (5 dní v měsíci)
  • příspěvky na vzdělávání, jazykové kurzy a další
  • sick days
  • stravenky
  • místo výkonu: Praha - střed
  • možnost nástupu ihned