SERVISNÍ TECHNIK AUTOMATIZACE

mzdové ohodnocení

Šumperk

Hledáte perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě? Baví Vás elektro a automatizace? Chcete rozvíjet své dovednosti? Domluvíte se anglicky? Tak mi pošlete životopis, budu se těšit!

Pracovní náplň

  • Servis automatizačních programů pro výrobní stroje
  • Zajištění provozu strojů a jejich elektronických zařízení
  • Spolupráce při vedení technických projektů

Co požadujeme?

  • Vyhl. 50 §5
  • Alespoň základní znalost automatizace
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Výhoda - Znalost programování řídících automatů, ideálně S7

Co nabízíme?

  • Nadstandardní finanční ohodnocení s bonusy
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní cesty do zahraničí
  • 5 týdnů dovolené
  • Profesní rozvoj
  • Řada dalších benefitů - příspěvek na penzijní pojištění, výhodný tarif pro rodinu, vzdělávací aktivity a další výhody
  • Místo výkonu práce: Zábřeh