HR KONZULTANT V CENTRU PLZNĚ

20000 - 30000 Kč

Baví tě svět personalistiky? Za svou kvalitně odvedenou práci chceš získat PÁTKY VOLNÉ nebo i TÝDEN DOVOLENÉ NA HORÁCH i s drahou polovičkou? Skvělé! Zašli nám své CV!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Super volba, toto je firma, která ti okoření život.

Pracovní náplň

  • plnění nastavených obchodních plánů
  • aktivní vyhledávání, oslovování vhodných kandidátů na určité pracovní pozice
  • vedení úzkého kontaktu s kandidáty ohledně pracovních pozic, společností, zařazení do výběrových řízení, informování o výsledcích apod.
  • tvoření a vystavování inzerátů, práce s různými pracovními portály a databázemi, LinkedIn

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
  • angličtinu nebo němčinu na lepší mírně až středně pokročilé úrovni
  • krátkou praxi v personalistice a zájem o obchod
  • řidičský průkaz skupiny B
  • schopnost výkonu práce s nastaveným týdenním a měsíčním plánem

Co nabízíme?

  • bonusy v rámci měsíčních odměn, za plnění měsíčních plánů PÁTKY VOLNÉ
  • za přeplnění plánů dostaneš TÝDEN DOVOLENÉ NA HORÁCH a to i pro partnera/partnerku
  • 20 dní dovolené + 5 dní Sick Days navíc za úspěšné plnění + 1 den navíc za každý odpracovaný rok
  • teambuildingy
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • po zaučení je možnost se posunout kariérně a i získáš flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • umožňujeme pracovat z domova dle domluvy (po zaučení)
  • notebook a telefon je samozřejmostí
  • zaškolení, opakovaná podpora při budování kariéry

  • termín nástupu: dle dohody
  • místo výkonu práce: centrum Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.