FINANCIAL CONTROLLER - PROJECT

Neaktivní nabídka

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Čísla, analýzy, tvorba finančních plánů je to to pravé, co vás zajímá a vidíte se v tom? Zvládáte komunikaci v angličtině levou zadní? Tak nám zašlete váš životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • kalkulace projektů
  • kontrola nákladů společnosti
  • komunikace s ostatními odděleními
  • tvorba finančních budgetů
  • reporting

Co požadujeme?

  • nejlépe vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
  • anglický jazyk alespoň na mírně pokročilé úrovni
  • řidičský průkaz skupiny B
  • orientaci v controlingu
  • MS Excel, SAP výhodou

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • stravování ve firmě zdarma
  • příspěvek na dopravu
  • další pestrou škálu finančních a nefinančních benefitů

  • místo pracoviště - 15 minut od Plzně