PROJEKTOVÝ SPECIALISTA PRO OBLAST FINANCÍ s AJ

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Máte alespoň roční zkušenost z oblasti financí nebo z poradenství se zaměřením na finance? Chtěli byste se účastnit projektů v rámci B2C, digitalizace nebo automatizace interních procesů? Denní komunikace v němčině nebo angličtině pro Vás není problém? Tak hledáme právě Vás! Prosperující a inovativní automotive společnost hledá kolegu na pozici: PROJEKTOVÝ SPECIALISTA PRO OBLAST FINANCÍ s AJ (45-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • spolupráce na tvorbě finanční strategie celé společnosti
  • kooperace na klíčových projektech – finanční oblast i sekce interních procesů
  • monitorování finančních trendů
  • exekutivní práce na analýzách
  • workshopy, projektové schůze
  • příprava podpůrných materiálů pro finanční oddělení
  • controlling

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (ekonomické nebo technické zaměření)
  • anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni (B2)
  • alespoň 1 rok praxe v oblasti financí (operativa nebo strategické finance)
  • zkušenost z finančního poradentství výhodou
  • pečlivost a samostatnost
  • analytické myšlení, IT afinitu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • měsíční i roční finanční odměny
  • možnost občasné práce z domova
  • vzdělávací kurzy, zvýhodněné produkty společnosti
  • místo výkonu práce: okres Mladá Boleslav
  • nástup ideálně IHNED (případně dle dohody)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu salespraha@acjobs.cz.