ÚDRŽBÁŘ VÝROBNÍCH ZAŘÍZENÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste zběhlý v údržbě strojů? Chcete pracovat pro společnost s celosvětovou působností v moderním a čistém prostředí? Rádi byste měl možnost profesně růst?

Pracovní náplň

  • Plánování a realizace preventivní údržby výrobních zařízení
  • Revize strojů
  • Komunikace s externím servisem
  • Zodpovědnost za průběžné zlepšování výrobních procesů a zavádění TPM
  • Vedení administrativy, práce v programu SAP
  • Práce v jednosměnném provoze

Co požadujeme?

  • Vyučení v oboru strojírenském
  • Praxi na obdobné pozici (mechanik, údržbář, technik...)
  • Znalost strojů a jejich chodu
  • Samostatnost, pečlivost, týmový přístup

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a závodní jídelnu
  • Navýšení platu po zkušební době
  • V případě zájmu možnost nadstandardně proplacených přesčasů
  • Pevný výplatní termín a jistota peněz na účtu
  • Bezproblémovou dopravu vlastním autobusem
  • Podpoříme Vás v osobním rozvoji i kariérním růstu
  • Nehodíme Vás hned do vody, máme propracovaný systém zaškolení
  • Jsme flexibilní, nástup je možný okamžitě do pár dnů, nebo dohodou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.