VEDOUCÍ PROJEKTOVÝCH MANAŽERŮ

Momentálně obsazuji pro mezinárodní společnost stěžejní pozici VEDOUCÍHO PROJEKTOVÝCH MANAŽERŮ! Pokud máte technické vzdělání a praxi na vedoucí pozici v oblasti projektového managementu, neváhejte mne kontaktovat. Hledáme manažera s velkým M, který dokáže správně vést a namotivovat svůj tým. V případě zájmu mi zašlete CV v českém a anglickém jazyce. Budu se těšit.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedení, hodnocení a motivace týmu projektových manažerů
  • Zastřešení jednotlivých projektů, pořádání pravidelných porad
  • Odpovědnost za kvalitu a harmonogram projektů
  • Sledování projektových nákladů
  • Zodpovědnost za plánování projektů
  • Komunikace se zákazníky v AJ - příležitostné cestování

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického zaměření - ideálně strojírenství
  • Praxe min. 3 roky na vedoucí pozici v oblasti project managementu
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost výpočtu ceny a rozpočtování
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Vedoucí schopnosti a přirozený respekt
  • Stanovení priorit a schopnost pracovat pod tlakem

Co nabízíme?

  • Zajímavá a odpovědná práce v mezinárodní společnosti se silným jménem na trhu
  • Práce na specifickém produktu
  • Denní užívání anglického jazyka
  • Pružná pracovní doba
  • Notebook a mobil i k osobnímu užívání
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexipassy
  • Přátelský tým

    Místo výkonu práce: Hranice